| RalucutzaFarmer a întrebat:

M-am plictisit la calculator dati-mi idei ce pot face

Răspuns Câştigător
| taur77 a răspuns:

Uita-te la televizor,vorbeste la telefon,iesi afara cu prietenii,du-te la magazin,fa sport,citeste o carte,mananca, bea, etc laughing

4 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Iesi afara cu prieteniihappy

| ady123 a răspuns:

Inventeaza shake-uri,inventeaza retete,inventeaza prajituri,citeste o carte,stai afara cu prietenii sau sa vezi un film la cinema cu ei sau fa farse la vecini cu prietenii,cand o sa fie zapada sa faci cel mai mare om de zapada,fa experimente, uita-te la T.V, roaga-i pe parinti sa mergeti la munte ca sa te dai cu sania acolo.Cam atatea idei am in cap

| Bonotralalala a răspuns:

Realizeaza animale/flori etc. [din origami ], citeste, deseneaza, canta, scrie, viseaza, etc...voi mai reveni cu idei...

| ionika231 a răspuns:

E aici o lista cu hobby-uri http://ro.english-attack.com/......abs/recent