| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Vreau sa gatesc ceva pentru sora mea mai mare pentru ca astazi este ziua ei.
Si as vrea sa o surprind dar nu stiu ce as putea face laughing
M-am gandit la niste spagete cu sos dar parca as mai vrea ceva si inca un desert... thinking
Mentionez ca am 15 ani... dati-mi si mie niste idei!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pe www.laurasava.ro sunt o groaza de retete, poti incerca aici.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Aphrodytha a răspuns:

Negresa e cea mai usoara de facut. Daca vrei reteta mea, da-mi un mesaj privat. Dureaza cca. 10 min sa faci coca, 30 min sa se coaca, 20-30 min pentru glazura. ( dar glazura o faci in timp ce se coace aluatul sau chiar de dinainte )

| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Heyy e varaa! Inghetata la putere! Poti sa faci o inghetata de casa uite cateva idei http://www.culinar.ro/cuvinte-cheie-retete/inghetata-de-casa/ sau daca nu ai chef sa te complici cumpara un tort mare de inghetata cu ce vrei tu.ia niste boluri micute transparente(din stincla) daca ai baga inghetata in boluri si orneaza inghetata deasupra cu sirop, ciocolata. poti cateva bucati de ciocolata poti sa pui si cateva frunze de menta si chiar cateva bilute de prajituri! Ii va placea! Sau cumpara un tortulet mic!