| Sumpilicious a întrebat:

Avand in vedere ca mai sunt cateva zile pana de Valentine's Day, as vrea sa imi dati cateva idei cu ce as putea sa-i cumpar iubitului meu. M-am gandit si am cateva idei dar nu sunt destul de sigura. El este turc, e o persoana amuzanta, nu e foarte pretentios, dar as vrea sa-l surprind! big grin
Va multumesc mult!

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O rama foto digitala

| Alexandru0007 a răspuns:

Poti sa-i faci un oral

| wolder a răspuns:

Cand vrei sa faci un cadou gandeste-te ce buget ai. Nu intreba direct ce isi doreste pentru ca va stii ca vei strica surpriza, observa detaliile si poate iti dai seama ce ii place. Neaparat cadoul sa fie impachetat frumos si pus intr-o punga de cadou. O mica scrisorica din inima va impresiona pe langa cadou.

Pentru el:
haine: camasa, blugi, fular,
ceas, portofel, parfum

| Azµre a răspuns:

Cred că un portofel ar fi ideal.
Tot odată o poză în ramă cu voi doi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O cină romantică în doi+o noapte de dragoste cu lumânări parfumate, petale de trandafir, un vin roşu, toate astea lasă o amintire de neuitat, sincer eu asta aş alege.
Te pup!

| Generalul a răspuns:

Daca este o persoana amuzanta, poti sa-i faci cadou o caricatura de la www.comanda-caricaturi.ro :P