| Paulixx a întrebat:

E ziua prietenei mele si vreau sa o surprind cu ceva, dati-mi niste idei... si ce i-as putea ura pe facebook sau sa ii fac un video dar ce sa spun? Va rog! Ofer funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce naiba aveţi unii impresia că nişte străini ar şti mai bine decât voi ce cadou le-ar plăcea piţipoancelor voastre să primească?

| Paulixx explică (pentru anonim_4396):

Da i drumul mai big grin

| Octavia1 a răspuns:

Fa-i un video cu poze cu voi doua, cu mesaje frumoase, cu clipele voastre petrecute impreuna! Sper ca te-am ajutat! :*