| gamze a întrebat:

Puteti sa imi dati va rog niste idei? Este ziua iubitului meu si vreau sa il surprind cu ceva amuzant dar totodata emotionant. Am inceput eu cu niste dedicatii de dragoste. i-am scris cateva cuvinte intr-o dimineata si i-am lasat hartia langa el cat timp fusesem eu plecata la facultate si l-am vazut fericit. Dupa aia a continuat si el cu o scrisoare super lunga si m-am apucat sa ii scriu din nou, dar acum de ziua lui. In afara de cadou as vrea sa ii ofer si scrisoarea. Ma gandeam sa o impachetez sa o fac mica de tot si sa ti-o pun in vreo 5 plicuri sa se chinuie putin nu? sau nu stiu ceva de genul. Aveti vreo idee? Cum? sau cum as putea sa il surprind

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Sau il trimiti sa caute dintr-un loc intr-altul. Ultimul sa fie undeva pe corpul tau happy Ce anume sa ii scrii, tu stii mai bine, il cunosti si stii cum gandeste. De fapt, pentru el cel mai frumos cadou esti tu.

| gamze explică (pentru SkyPilot):

Da dar problema e ca suntem si putin certati si nu stiu unde sa il pun sa caute laughing dar e o idee super!

| SkyPilot a răspuns (pentru gamze):

Mai lasa si tu un pic de la tine, e un moment bun sa treceti peste. Antepenultimul plic contine o intrebare: Mai esti suparat pe mine? In functie de raspuns, il trimiti in locuri diferite pentru penultimul plic in care este de fapt "secretul". Iar daca nu mai este suparat, cred ca nu e nevoie sa te invat eu unde ar trebui sa fie ultimul plicwinking

| SkyPilot a răspuns (pentru gamze):

Alte variante ar fi cu toate plicurile pe corpul tau, sau dai jos ceva de cate ori gaseste un plic happy Se pot imagina multe variante pentru o joaca de neuitat.

| andru10best a răspuns:

Buna!
Eu am primit cadoul asta de ziua mea si m-a super-impresionat.
Incearca-l si tu, sigur o sa ai succes!
Sa va iubiti!

| BizSinir a răspuns:

Daca ai vreo fotografie amuzanta cu voi doi ai putea-o imprima pe ceva(cana, perna, tricou)