| shlerlyn4 a întrebat:

vreau sa ii fac o surpiza lu sora ea si sa ii gatesc ceva dar nu am nici o idee ce... si imi aduc aminte ca era un site pe care iti aparea acolo sa selectezi ce alimente ai in casa si in dadea idei de mancare, dar nu mai stiu ce site! il stiti? si daca nu il stiti macar cateva idei de mancare mai usor de pregatitbatting eyelashes

mulltumesc:*

1 răspuns:
| luiza_8908 a răspuns:

Pai eu de exemplu dau la jocuri de gatit si ma uit acolo la ce este cel mai usor dar tu poti face ce crezi tu ca ti se pare mai usor sau cauti pe net sau daca ai o carte de bucate te poti uita acolo mult succes la gatit