| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Vreau sa ii iau prietenei mele un parfum
Am ales Hypnotic Poison eau secrete si Lady Million
Nu stiu care sa il aleg
Am nevoie de raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| Kayn221 a răspuns:

Inainte de miros, cred ca ar fi surprinsa de numele parfumului. Alege parfumul care crezi ca o reprezinta. cum e ea. mai sensibila, mai infipta. depinde de personalitate big grin Hypnotic Poison zic ca s-ar potrivi unei firi mai.,, dangerous ", Lady Million pentru ceva mai timid big grin Mirosul nu difera prea tare intre ele. unul e putin mai dulce ( Lady Million )

5 răspunsuri:
| Kyttynna a răspuns:

De ce nu o intrebi ce parfum ii place, sau poate pe prietena ei cea mai buna daca stie ce parfum adora ca sa mergi la sigur. Daca dintre cele doua parfumuri mentionate de tine stii sigur ca ii plac eu as opta pentru a doua varianta (Lady Million) pentru ca este mai popular decat celalalt.

| AlexandruAdy a răspuns (pentru Kyttynna):

Vreau sa fie un cadou despre care sa nu stie ce contine
Multumesc pentru alegere
Astept sa vad ce vor spune si altii

| Ayaneba a răspuns:

Ce parfumuri foloseste in momentul actual?

| AlexandruAdy a răspuns (pentru Kayn221):

Multumesc
Voi alege Lady Million
Ea este o fire linistita

Răspuns utilizator avertizat