| orlando12345 a întrebat:

Cum imi dau seama care este diferenta dintre un parfum Million Lady si un parfum original vreau sa stiu si eu diferentele acord funda!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

IN primul rand dupa pret, Incearca sa cumperi din magazine de incredere de genul Douglas.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa-ti zic asa babeste:
1. La cel original e un miros mai accentuat gen 80-90%
2. la cel neoriginal e miros accentuat doar 30-50%
3. Originalul are pretul intre sa zicem 300-800lei
4. Cel neoriginal are pretul intre 100-300 lei ...astea-s diferentele
FUNDAAAA

| godzila007 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumeri parfumuri originale cumpare de la magazine specializate, sau de la avon si celelalte reviste de genul asta....in rest daca vrei sa le deosebesti trebuie sa ai un simt al mirosului foarte bine dezvoltat ca asa dupa sticluta in care e pus cam toate seamana intre ele, deci ai nevoie de miros!