| Answer17 a întrebat:

vreau sa-mi innebunesc vecinii cu ceva! Si mai exact, caut ceva care sa miroase ingrozitor big grin
Stiti ceva? am auzit de ceva spray care se foloseste la pescuit de stiuca sau ceva peste, si care ar mirosi groaznic. Stiti ceva mai exact? (Funda garantat!)

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Se numesc feromoni, in special cel pentru somn miroase cel mai urat. Il gasesti cam pe la orice magazin de pescuit.

| Daniel9988 a răspuns:

Omule daca ai ajuns sa faci asta inseamna ca ori ai vecini handicapati, ori ai o minte diabolica.Tu cum te-ai simti daca cineva ti-ar da cu un spray de ala pe la usa?

| Answer17 explică (pentru Daniel9988):

Dar eu cum ma simt oare cand imi arunca rahatul de caine in fata portii? (stau la casa apropo).