| Angelofdemon a întrebat:

Vreau si eu caracteristicile unui produs, ce contine de cine este fabricat, etc. nu conteaza ce produs (calitatile, si defectele lui )
Funda.

Răspuns Câştigător
| valeria9764 a răspuns:

IAURT NATURAL 140g
3% grasime

Ingrediente: lapte pasteurizat integral standardizat 3 % grăsime; proteine din lapte; culturi lactice selectionate

Valoare energetică:
57 kcal (239 kJ)/100g

Informații nutritive/100 g produs: proteine 3, 2g, glucide 4, 5g, lipide 3g

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi eticheta, acolo sunt toate informațiile.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

N-ai precizat ce fel de produs ( alimentar sau de altă natură )...

Vezi caracteristicile pentru "pâinea GRÂU ÎNTREG" la linkul :
http://www.velpitar.ro/grau-intreg/

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi numai pe etichetă poţi vedea, calităţi, defecte, totul.
Te pup!

| valeria9764 a răspuns:

Smantana 12% grasime 200g

Ingrediente: smantana pasteurizata 12% grasime, culturi lactice selectionate

Valoare energetica:
130 kcal /100g

Informatii nutritive/100g produs: proteine 2.8g, glucide 2.9g, lipide 12 g