| jagajaga456789 a întrebat:

Buna seara! Recent am achizitionat un blender BEKO TBN81808BX. Am pus fructele in recipient, recipientul la locul lui, l-am bagat in priza, am atașat capacul pana m-am asigurat ca este inchis si i-am dat drumul. Prima treapta se aprindea doar beculetul. Am dat la a doua la fel. Ce pot face?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste manualul de utilizare, primit cu blender.
Acolo (spre sfarsit) se gaseste un capitol cu problemele ce pot aparea si modul de solutioare.
Daca nu ai manualul, incearca sa-l gasesti pe site-ul fabricantului ( beco.ro ), conform modelului scris pe eticheta aparatului.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Dar apa sau iaurt ai adaugat?