| RainboW99 a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent, de fapt, mama mea are. Incerca sa gateasca ciorba radauteanca si i s-a branzit. Acum nu stie ca sa faca ca sa o repare. Aveti vreo solutie, va rog?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Hmm cam greu de reparat ca sa o scurgi... nu mai are gust incearca. dar e bine sa o mincati pe asta si la urmatoarea sa fie mai atenta.se intimpla sa mai gresim pofta buna

| bjanka a răspuns:

Incearca sa o strecori si sa arunci zeama... apoi pune alta apa... apoi pune intr-un castron doua gabenusuri si freaca-le bine cu smantana si cu apa din ciorba. cand e gata opresti focul si adaugi smantana cu galbenusurile din castron. sa imi spui daca ti-a iesit.