| Vladyzch a întrebat:

Bună ziua, am un rucsac la care scartaie efectiv materialul când am greutate in el. Știe cineva cu ce soluție as putea sa dau pe el sau ce pot face? Mtumesc.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca scartie materialul nu ai ce-i face, decat sa-l arunci si sa-ti cumperi altul.

| Vladyzch explică (pentru Violleta2022):

Este un rucsac de carat bebeluși în spate care a costat destul de mult(900 lei) și a fost folosit aprox 1 an după câte a început sa scartaie, de asta am cautat solutiie aici.