| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua TPU, am și eu nevoie de o infirmiera/asistenta sa îmi răspundă la niște întrebări... Sunt foarte multe și le am în poze dacă ma puteți ajuta va rog sa ma contactați în privat sau pe Facebook "Ele Na" cu o poza alb-negru, va mtumesc mult, chiar e urgent!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt mii de Elene pe Facebook. Tu care esti din ele?

| suntserios a răspuns (pentru darrio2007):

Aia cu poza alb negru, ce ti e greu sa cauti prin cele 123.456 rezultate? Ei nu i se pare greu

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Daca poza nu e color, nici nu ma obosesc sa mai caut.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"niște întrebări... Sunt foarte multe."
Văd că tocmai specifici acest lucru. Doar nu crezi că cineva și-ar pierde timpul degeaba...
Vorbește cu asistenta medicului tău de familie Dacă o plătești, s-ar putea să te ajute.

| ElenaaaAdina a răspuns:

Off, nu e pentru mine. D-aia sunt asa. E pentru mama mea, as fi vrut sa o ajut. Dar la ce răspunsuri am primit. Prefer Sa o las asa. Am văzut "sunt mii de Elene pe Facebook" eu am zis ca ma cheamă "Ele Na" și am o poza alb-negru la PROFIL! În fn. Lăsați