| Mîrț_Gabriela_2000 a întrebat:

Cat ar costa o casa cu 2 dormitoare baie sufragerie si bucatarie construita de jos pana la mobilare? Multumesc!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O casa din caramida cu un nivel, pe teren drept, normal costa de la 100 mii euro in sus, in regie proprie.

| Vasile_Neagu_1951 a răspuns:

Întrebarea suna ca o gluma. Poate fi 700 sau 2000 de euro/mp. Depinde de materialele folosite la constructie, finisaje, obiecte sanitare, dotări bucătărie, mobilier, etc. Un preț poate fi făcut numai după un proiect, restul sunt vorbe.