| Salluty a întrebat:

Buna ziua
Doresc sa imi vopsesc o pereche de teniși din pânză dar nu stiu care ar fi cea mai bună alegere în ceea ce privește vopseaua pentru textile. Majoritatea vopselelor necesita călcare pentru fixarea culorii, deci ma întrebam dacă există vreo vopsea care nu necesita călcare sau care își păstrează culoarea chiar si necalcata.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

Https://www.colorit.ro/culori-textile.html nu necesita doar o uscare cu feonul