| Diana412 a întrebat:

Am o mareee problema. Am inceput sa ma vopsesc in vara cu un roscat-ciocolatiu si a iesit ok. Acum la sfarsitul vacantei m-am vopsit un roscat intens cu o vopsea de la Syoss si a iesit foarte bine. pana am ajuns la liceu si s-a luat diriginta de mine ca este culoarea prea intensa. Sincer, nu stiu ce a fost in capul meu, dar am luat o vopsea de la Palette acum de curand si m-am vopsit din nou ieri (pentru 28 de spalari sau ceva de genul, in orice caz, nu e permanenta dar e BRUNETTTT). Pff, clar a fost un esec si imi doresc din tot sufletul sa nu tina mult pentru ca jur ca nu am ce sa mai fac. Tata oricum nu ma lasa sa ma mai vopsesc, si nici nu vrea sa ma decolorez cu apa oxigenata, bicarbonat, etc pentru ca spune ca in curand o sa raman cheala daca imi mai distrug parul. Spuneti-mi orice cale in afara de cele precizate, cum imi pot deschide culoarea parului, sau daca exista sampoane, masti, sa il faca macar un castaniu, ceva mai deschis. DAU FUNDA ORICARUI RASPUNS UTIL. Multumesc anticipat si sper foarte mult sa existe si alte cai pentru deschiderea culorii.

1 răspuns:
| EvelynAlexandra98 a răspuns:

Ti l-ai cam distrus. Stiam ca exista un sampon. Ar trebui sa cauti la farmacie.