| dororo a întrebat:

Buna ziua TPU! As dori sa mananc chisleag dar nu am mai mancat niciodata si imi e frica. Nu stiu cum e la gust, vreau sa aud experientele voastre!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica, trebuei doiar sa gusti, ca sa vezi daca-ti place.
Oricum, gusturile nu se discuta si ceea ce tie iti place, alti este posibil sa nu-i placa.
Eu de exemplu, nu pot manca McDonald, mi se pare cea mai oribila mancare posibila si vomit de fiecare data cand am incercat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Concurezi la întrebarea tâmpită a anului. Pui gura, guști un pic. Dacă îți place bine, dacă nu și mai bine. Auzi la el ii este frica...

| Liviu a răspuns (pentru suntserios):

Mie imi cam fu frica sa intreb ce e aia, pot concura si eu la intrebarea tampita a anului? laughing

| dororo explică (pentru suntserios):

Chiar imi e frica miroase urat dar arata bine ce sa fac

| denisTiky a răspuns:

Ammm....omule, e un simplu iaurt de casa, nu otrava. Gusta sa vezi, zici ca te-ai nascut ieri. Nu ai mai mancat in viata ta iairt? E putin acru, da bun.

| MentulaMagna a răspuns:

Nu are de ce să-ți fie frică laughing) E doar iaurt, nu am o experiență nemaivăzută când mănânc.

| Bustid a răspuns:

E iaurt, cred ca putin mai acru doar, daca nu ma insel.