| Elena1234456 a întrebat:

Cam cate kcal are o portie de paste cu ciuperci si sos de rosii? Ingrasa?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cate kcal, dar sosul de rosii ingrasa sigur.

| nursa a răspuns:

Dimineata iti poti permite sa papi asa o portie ca nu are sa te ingrase. big grin. Seara sa nu papi asa ceva. Pastele astea sunt tare pacatoase. Mai pacatoase decat noi femeile. Daca sri cam cate ciuperci ai folosit iti dau si un nr apx de kcal. happy

| Sima_Cristian_1999 a răspuns:

Nu ingrasa daca mananci o data, dar daca mananci in fiecare zi fi sigura ca te vei ingrasa!

| sasuke933 a răspuns:

Pai o portie are 357. 6kcal

| kanfura a răspuns:

Nu ingrasa poti manca linistita.