| laurentiu80 a întrebat:

Care bautura este mai sanatoasa : berea sau coca-cola?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Berea cu un grad de alcoolemie sub 5º consumata ocazional si nu mai mult de jumatate de litru favorizeaza la un sistem cardiovascular sanatos si evitarea problemelor respective + elimina piatra de la rinichi iar cola nu e buna de nimic.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una si nici alta!

| nustiunustiu a răspuns:

Berea! Este cea mai buna!
Traiasca berea!

| GothicTiamat a răspuns:

Pepsi laughing

| Deniiidk a răspuns:

Berea

| xpbauuxx a răspuns:

Niciuna

| tattooman a răspuns:

Nici una

| claudiamis a răspuns:

Eu cred ca berea

| doublers a răspuns:

Berea e mai sanatoasa.este naturala, cu hamei nu cu coloranti, conservanti si alte porcarii

| mgtow a răspuns (pentru doublers):

Inafara de alcool da.

| Loghin_Alina_1985 a răspuns:

Berea bauta in cantitati mici e mai sanatoasa pentru ca reduce colesterolul.

| bogdan96bv a răspuns:

Pai niciuna... dar daca chiar vrei sa stii dupa parerea mea e mai sanatoasa berea pentru ca coca cola contine foarte multa cofeina