| anonim_4396 a întrebat:

Care creveti sunt mai gustosi, cei mici sau cei mari?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de gust.
Este o intrebare gen: "ce-ti place mai mult la un pui, aripile sau pulpele? ".

cristian
| cristian a răspuns:

Crevetii mici sunt mai putin poluati.

| jani a răspuns:

Eu una nu mananc... dar sotul meu e inebunit dupa ei...si a zis ca cei mici sunt mult mai gustosi...acu na...incearca ambele si ai sa vezi.

| gabrielutzu a răspuns:

Cei mai mari is mai buni ca mananci mai mult din ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei mari. se spune ca la astia se mananca si creierul si e delicios. n -am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu fac diferenta...creveti sa fie.nu am luat niciodata crevetei din aia mici de 1cm.habar nu am cum se consuma aia.