| Gustos.ro a întrebat:

Care dintre voi iau micul-dejun zilnic si care sar complet peste aceasta masa?

66 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau micul dejun in fiecare dimineata.

| queenmary a răspuns:

Nu iau micul dejun decat cand sunt in concediu. M-am obisnuit prost, stiu. Mananc de pranz pe la 13 si apoi ceva mai pe seara. Din cauza asta am luat in greutate...nu mult insa destul. E bine sa mananci dimineata insa eu nu pot sa inghit nimic. De obicei sunt stresata sa ajung la timp la serviciu si nu mai am timp si de mancare. Felicitari celor care isi impun si reusesc sa se tina de micul dejun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea maninanc dimineata, dar cind ma simt rau atunci nu mai sar peste mic dejun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar peste.Nu prea pot manca dimineata.Cand stau acasa mananc o data pe zi happy La work. deja mi foamehappy

| yuli10 a răspuns:

Nu sar peste el, dar micul dejun pentru mine inseamna cafea + tigara. din pacate happy

| kh1ss a răspuns:

Sar intotdeauna peste.