| Gustos.ro a întrebat:

Care e aparatul electrocasnic de care nu v-ati dezlipi in bucatarie?

143 răspunsuri:
| giovana a răspuns:

Aragazul, mixerul (robot), steamer-ul, cuptorul cu microunde.

| florincaseru a răspuns:

Mixerul imi e de mare ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragaz.

| annda a răspuns:

Storcatorul de fructe.

| hashe86 a răspuns:

Aragazul parca e indispensabil, asta daca nu alegi sa gatesti la rece sau preferi si detii un steamer.

| Dara a răspuns:

Aragazul si robotul de bucatarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia. laughing

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Robotul de bucatarie imi este absolut indinspensabil! Pentru ca toaca, marunteste, razuieste, framanta, bate, amesteca, feliaza, paseaza, stoarce... pentru ca sa-mi fie mai usor la gatit.

mlm
| mlm a răspuns:

Frigiderul si aragazul, pentru mine sint cele mai importante.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Frigiderul - uneori are de toate.

auran
| auran a răspuns:

Cuptorul cu microunde si prajitorul de paine

| danut a răspuns:

Frigiderul

| sarah33 a răspuns:

Frigiderul si filtrul de cafea, fara filtru cred ca as fi naucita dimineata si mi-ar fi imposibil sa le vad pe celalalte aparate

| poofy a răspuns:

Robotul de bucatarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina de spalat vase si masina de spalat rufe, as fi in stare sa traiesc si fara frigider sau alte "roboate"multifunctionale, dar fara masina de spalat vase cred ca as face infarct! la mine este mai rau ca la restaurant, iar despre rufe... jale, in fiecare zi pun cel putin o masina.si va dau eu un pont, daca nu merge mixerul si aveti prin casa o bormasina ii baga. ti prin introducere telul (fara maner evident), merge struna!

| angela_7705 a răspuns:

Frigiderul, aragazul, cuptorul cu microunde si mixterul

| cucubauuu a răspuns:

Feliatorul

| Shery a răspuns:

Cuptorul cu microunde si frigiderul... INDISPENSABILE! :p

| flori_8244 a răspuns:

Frigiderul si storcatorul de fructe.

| psiholoaga a răspuns:

Frigiderul. As putea trai doar cu mancare neprelucrata termic, dar mi-e greu sa vad cum as pastra o cutie de inghetata in aragaz sau dulap...

| scootsie a răspuns:

Frigiderul in primul rand, apoi storcatorul, robotul...

| withoutme a răspuns:

Cuptorul, aragAZUL, frigiderul... mixerul...

| totata a răspuns:

Cred ca majoritatea sunt indispensabile intr-o bucatarie... fara aceste aparate(aragaz, frigider, robot&co)nu cred ca s-ar mai numi bucatarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragaz

| miha_8485 a răspuns:

Expresorul de cafea

| miha_8485 a răspuns:

Expresorul de cafea

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cuptorul cu microunde, frigiderul, feliatorul, mixerul, blenderul...

| vio2006 a răspuns:

Buna! N-as putea sa ma descurc fara...blender...si mi se pare foarte folositor, dar numai pentru incalzit, cuptorul cu microunde...

| sidy a răspuns:

Masina de facut paine, frigiderul si robotul de bucatarie...

| mioara a răspuns:

Aragazul, frigiderul, friptoza, toate.