| Gustos.ro a întrebat:

Care e aparatul electrocasnic de care nu v-ati dezlipi in bucatarie?

143 răspunsuri:
| Milk Swan a răspuns:

Nu prea imi place sa ma folosesc de aparate. Mai mult sunt naturala: nu ma fardez, nu mananc fast food sau prajit. de exemplu.

| veronica74 a răspuns:

Aragazul si robotul de bucatarie.

| veronica74 a răspuns:

Robotul de bucatarie, cuptorul cu microunde si aragazul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blenderul!

| laly_1815 a răspuns:

Aparatul de care nu pot sa ma lipsesc este aragazul, dar acesta nu este electrocasnic (intrucat functioneaza pe baza de gaz!). Asadar, poate pot fi dispensabile, mai usor sau mai greu: cel mai greu e in cazul frigiderului, dar nu imposibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul si robotul de bucatarie dar in aceasta perioada cel mai important e frigiderul

| laly_1815 a răspuns:

Consider ca singurul aparat de care nu pot sa ma lipsesc este aragazul. Dar atat timp cat functioneaza pe baza de gaz nu se cheama electrocasnic! In concluzie, orice aparat elecrocasnic, din punctul meu de vedere, este dispensabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mini chopper(mini tocator)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul, mixerul, cuptorul cu microunde ce ne-am face fara ele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigider, aragaz, cuptor cu microunde, mixer

| nelly_9825 a răspuns:

Aragazul, mixerul (robot), steamer-ul, cuptorul cu microunde, si prajitorul de paine.

| _FLuTuRashuL_CoLoRath_ a răspuns:

Aragazul. frigiderul. etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul, mixerul (robot), steamer-ul, cuptorul cu microunde, storcatorul de fructe.

| nicoleta_7429 a răspuns:

Robotul, mixerul, storcatorul de fructe, cuptorul cu microunde.

| nicoleta_7429 a răspuns:

Robotul, mixerul, storcatorul de fructe. De fapt toate sunt strict necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robotul, mixerul, storcatorul de fructe, toate sunt de neinlocuit

| lea13 a răspuns:

In primul rand frigiderul, sursa tuturor bunatatilor proaspete din casa, apoi storcatorul de fructe, prajitorul de paine, cafetiera, robotul de bucatarie si aragazullaughing

| dana_2739 a răspuns:

Aragazul, frigiderul, mixerul

| dana_2739 a răspuns:

Aragazul, mixerul, frigiderul, cuptorul cu microunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigiderul si Aragazul.

| oanlee a răspuns:

Aragazul, mixer-ul, blender-ul, cuptorul cu micr
ounde

| cipry a răspuns:

Steamerul si frigiderul

| oanlee a răspuns:

Aragazul, mixerul, blenderul si cuptorul cu microunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparatul electrocasnic nelipsit in bucatarie pentru mine este robotul de bucatarie

| buburuza06 a răspuns:

1.frigider
2.aragaz
3.cuptor cu microunde

| buburuza06 a răspuns:

1.frigiderul
2.aragazul
3.cuptorul cu microunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aragazul... fara el nu as putea sa mai gatesc gogosi, placintele si sarmalele moldovenesti si multe alte bunatati care numai in Bucovina se fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigiderul

| miau a răspuns:

Aragazul, hota si frigiderul mi se par cele mai importante, restul le poti inlocui cu indemanarea manutelor

| miau a răspuns:

Aragazul, hota si frigiderul...restul le poti inlocui cu indemanarea manutelor