| Gustos.ro a întrebat:

Care e aparatul electrocasnic de care nu v-ati dezlipi in bucatarie?

143 răspunsuri:
| cameliav a răspuns:

Frigiderul!

| manucuileana a răspuns:

In afara de aragaz pe care il folosesc zilnic, filtrul de cafea si mai ales robotul de bucatarie, le folosesc zilnic

| mgy15 a răspuns:

Cuptorul cu microunde sau aragazul!

| ala85achim a răspuns:

De blenderul vertical care l-am achizitionat de curand.
e senzational, mai ales ca sunt adepta fructelor si legumelor, prepar niste sucuri si piureuri foarte gustoase si sanatoase.
de asemesea iubesv frappe-ul iar blenderul imi toaca marunteste gheata numai bine.

| dana_2739 a răspuns:

Aragazul, frigiderul, mixerul

| dana_2739 a răspuns:

Aragazul, mixerul, frigiderul, cuptorul cu microunde

| dana_2739 a răspuns:

Aragazul si frigiderul

| oanlee a răspuns:

Aragazul, mixer-ul, blender-ul, cuptorul cu micr
ounde

| oanlee a răspuns:

Aragazul, mixerul, blenderul si cuptorul cu microunde.

| miau a răspuns:

Aragazul, hota si frigiderul...restul le poti inlocui cu indemanarea manutelor

| miau a răspuns:

Aragazul, hota si frigiderul mi se par cele mai importante, restul le poti inlocui cu indemanarea manutelor

| buburuza06 a răspuns:

1.frigider
2.aragaz
3.cuptor cu microunde

| buburuza06 a răspuns:

1.frigiderul
2.aragazul
3.cuptorul cu microunde

| laly_1815 a răspuns:

Aparatul de care nu pot sa ma lipsesc este aragazul, dar acesta nu este electrocasnic (intrucat functioneaza pe baza de gaz!). Asadar, poate pot fi dispensabile, mai usor sau mai greu: cel mai greu e in cazul frigiderului, dar nu imposibil!

| laly_1815 a răspuns:

Consider ca singurul aparat de care nu pot sa ma lipsesc este aragazul. Dar atat timp cat functioneaza pe baza de gaz nu se cheama electrocasnic! In concluzie, orice aparat elecrocasnic, din punctul meu de vedere, este dispensabil!

| elena_3908 a răspuns:

Robotul de bucatarie

| sabulici a răspuns:

Frigiderul, masina de spalat vase si cuptorul cu microunde.

| cipry a răspuns:

Steamerul si frigiderul

| nelly_9825 a răspuns:

Aragazul, mixerul (robot), steamer-ul, cuptorul cu microunde, si prajitorul de paine.

| antoa a răspuns:

Aparatul meu preferat este cuptorul cu microunde

| bobbytz a răspuns:

Cuptorul cu microunde si prajitorul de painehee hee

| mirelatl a răspuns:

Mixerul.

| highwayman a răspuns:

Cafetiera cu programator! Diminetile nu ar mai fi la fel fara ea!