| Altair22 a întrebat:

Care este cea mai dulce si cea mai gustoasa umplutura cu sau fara topping pentru clatite? big grin

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

In materie de clatite nu exista "cea mai". Uneori ai pofta de clatite clasice cu branza si acelea ti se par in acele momente mai grozave.Alteori te gandesti la clatite aperitiv cu creier.In fine, foarte bune si extrem de calorice sunt clatitele cu dulceturi si siropuri.

auran
| auran a răspuns:

Dulceata de capsuni sau visine, merge cu caise - na ca imi facusi pofta.

| Bacemi a răspuns:

Clatite cu portocale si sos caramel sau cu dulceata de cirese amare.

| JeSa a răspuns:

Nutela sau crema de vanilie...tongue

| Anca a răspuns:

Eu mananc clatitele doar cu nutela si dulceata de zmeura laughing Cu altceva nuºmi plac laughing

Si cand le mananc cu nutela imi place sa arunc si arahide prin ea :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghetata vanilie 'originala' si cu toping de visine