| Alexutzapoopuic a întrebat:

Care e mancarea cea mai buna pe care ati mancat-o ( mancare nu dulce) cea mai gustoasa punct

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Burger cu carne de pui si cartofi de la mcdonalds
e cel mai delicios

| Alexutzapoopuic explică (pentru davidtm):

DELICIOS dar sincer ma asteptam la ceva facut in casa da ma rog oricum fundita

| davidtm a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Mersi

28 răspunsuri:
| hontapoc a răspuns:

Uite ce mi-a placut mie mult, cand am fost la Bucuresti: http://culinar.bzi.ro/salata-cu-fructe-de-mare-si-sos-de-avocado-4648

| hontapoc a răspuns:

Uite ce am mancat eu, delicios, la Bucuresti, cand am fost ultima data: http://culinar.bzi.ro/salata-cu-fructe-de-mare-si-sos-de-avocado-4648

| morningstar a răspuns:

Peste la gratar, fondue chinoise si filet mignon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciorba de burta, laughing.

| tinaHd a răspuns:

Piure cu friptura super si cu sos :*:*:* a ta care e? :*

| Alexutzapoopuic explică (pentru tinaHd):

A mea e salata mexicana cu sintel de pui... ciudata combinatie dar imi place mult

| tinaHd a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Bun:*

| axeldavid a răspuns:

Sarmale

| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Paste carbonara =p~

| Alexutzapoopuic explică (pentru CiocolataAlbaAerata):

Oh nu pot sa ma decid totul pare asa de gustos! cine vrea fundita?

| davidtm a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Pai ai zis ca mi-e imi dai.
sincer daca te-ai duce la mcdonalds si ti-ai cumpara ce am zis eu.
imi dai 100 de fundite.laughing

| Alexutzapoopuic explică (pentru davidtm):

Oh creazi ca nu am mai mancat awsa ceva? exact de asta sunt acum la dieta defaqpt eram... ma ingrasasem de 15 kg doar findca mancap asta de doua ori pe saptamana si foiam sa iti dau fundita dar apoi alti au spus mancaruri mai gustoaseda ma rog nati-o

| CopilașTembel a răspuns:

Spaghete cu multa carne si cu parmezan pe deasupra day dreaming.

| Alexutzapoopuic explică (pentru CopilașTembel):

Salivez

| CopilașTembel a răspuns (pentru Alexutzapoopuic):

Da,dar mai ales cand le face mama, atat de gustoase drooling.Imi plac la nebunie spaghetele, am incercat peste 30 de feluri de spaghete cu sos.

| gabytz18 a răspuns:

Cartofi prajiti laughing

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Chiftelute suedeze cu sos de cartofi, cartofi fierti si dulceata de merisoare de la IKEA.

| AlexanderM a răspuns:

Paste cu fructe de mare.

| hontapoc a răspuns (pentru AlexanderM):

Despre asa ceva vorbesti? bune http://culinar.bzi.ro/paste-cu-fructe-de-mare-video-4531

| AlexanderM a răspuns (pentru hontapoc):

Da big grin exat despre asta ziceam si ar mai fi cateva feluri sau specialitati din zona mediteraneanatongue

| AlexanderM a răspuns (pentru hontapoc):

Da big grin exact despre asta ziceam si ar mai fi cateva feluri sau specialitati din zona mediteraneanatongue

| Miyuko a răspuns:

Mancarea japoneza, in special Sushi si Tenpura (gatite acasa).

| Maria9876 a răspuns:

Pizza quatro stagioni; x

| Andyx a răspuns:

Piept de pui in smantana. Ce.a mai delicioasa cina. Funda?