| Raluka_4832 a întrebat:

Care este cel mai bun animal de companie?

Răspuns Câştigător
| DianaScorpio a răspuns:

Eu zic ca este cainele. Este inteligent, devotat, afectuos, iar eu una cred ca poate ridica destul de mult moralul.

7 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Fara nicio indoiala : cainele!

| LifTwist a răspuns:

Catelul de usturoi, fiindca alunga vampirii! big grin happy

| CodrutM a răspuns:

Tenia.
Dar serios vorbind, nu ma pot decide intre caine si pisica. Au fiecare avantajele si dezavantajele lor.

| LoVeIsMyAir a răspuns:

Toate, trebuie sa il alegi pe cel care-ti plae tie!

| Eaaa_4667 a răspuns:

Eu zic: Cainele. dar sa fie din acela. de buzunar. happy. sau nu stiu... oricum. si pisica.si papagalul :X. funda:X?

| Cocolicu a răspuns:

Cainele, e afectuos, il ti in brate, se joaca cu tine. Sau o pisicahappy

| sebytigre a răspuns:

Barbatul