| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai tare desert preparat acasa? Cel mai gustos.Atasati si o reteta daca se poate happy

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Lapte de pasare (bulgari de zapada), inghetata.

| afrodita17 a răspuns:

Eu una ador ''tarta cu visine''...asta iarna puneam visinele din compot, insa acum le iau direct din copac.:
http://www.gustos.ro/retete-culinare/prajituri/tarta-cu-visine-5.html
nu e una dintre singurele mele preferinte...insa asta e pe primul loc...;)

Shin
| Shin a răspuns:

Crema de zahar ars tongue
Shin.

| Chuck a răspuns:

Tiramisu. Nu stiu reteta.

| Sophie_3843 a răspuns:

Crema de zahar ars e minunata! Imi pare rau dar nu stiu reteta perfest sa ti-o zic dar cauta pe google crema de zahar ars! E un super desert! Sa stii ca foarte gustos! Mie una imi place la nebunie!:d

| marcflo a răspuns:

Deci cea mai noua descoperire a mea este : Banane inghetate cu ciocolata! intra sa vezi ce simplu se face: http://barbablu.ro/

| iulia_5454 a răspuns:

Singura prajitura pe care stiu sa o fac este tortul diplomat dar cand scriu reteta nu pot sa salvez raspunsul am incercat de doua ori nu stiu sa dau decat raspunsuri scurte