| DeeutzaDeea a întrebat:

Ce reteta de desert frantuzesc as putea prepara pentru craciun? Ceva usor de preparat si delicios! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! inceraca o crème brûlée, adica o crema de zahar ars, e si simpla, gustoasa, si usor de preparat, nu trebuie sa fii un maestru.happy

3 răspunsuri:
| cotcodac4 a răspuns:

Andreia du-te la" berblin" cofetaria din orasul tau si cumpara pentru ca nu ai anii potriviti sa faci prazituri

| Deeiutss a răspuns:

Tiramisu :X:X:X (numai ca nu e frantuzesc...dar e delicios) http://www.retete-gustoase.ro/link.php?article_key=3943429261