| razadeluna a întrebat:

Care sunt cele mai gustoase mancaruri unguresti, care le-ati mancat?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Iata cateva mancaruri traditionale unguresti pe care am avut ocazia sa le degust, supa de gulas, tocanita ungureasca, gulas unguresc si langosi niste gogosi deodeosebit de bune.

| Matusha a răspuns:

Gulas unguresc la o pensiune in Sovata. dar as vrea sa gust gulasul acasa la el in ungaria

| waXonwaXoff a răspuns:

Am mancat odata un cozonac foarteeeeee bun unguresc, de te lingi pe unde iese!winking

| YLLL a răspuns:

Bob gulas sau cum se numeste.laughing
in ceaun:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doar mananc fara sa ma informez din ce tara provine laughing

| GiuliaTamas a răspuns:

Gulasrolling on the floor

| pau2009 a răspuns:

Kürtőskalács

| 2pink a răspuns:

Ciorba de varza acra cu ciolan si Toros kaposzta.