| aryana1991 a întrebat:

Ce as putea gati din niste ciuperci congelate? help me4fundaaa

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Le cureti,intr-o tigaie pui putin ulei la incins,adaugi ciupercutele taiate. Dupa ce isi lasa apa,mai arunci putin din ea deoarece ele isi lasa foarte multa apa. Apoi adaugi bulion/sos de rosii, usturoi pisat, condimente si putina verdeata (patrunjel).

4 răspunsuri:
| aryana1991 explică:

Vreau idei

| Cezarul a răspuns:

Ciuperci cu smantana, ciuperci cu usturoi preferatele mele happy pofta mare!

| Hoody a răspuns:

O tocanita de ciuperci ar fi cea la mai indemana, rapid si foarte sanatoasa...

| Cristal99 a răspuns:

Ai putea sa faci un sos cu ciuperci.