| qieiqpalz a întrebat:

Ce as putea pune sa nu imi mai intre soarele in camera? In afara de (nu imi vine acum cum se numeste stiti voi aia pe care o pui sa nu iti mai intre soarele in casa).

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Agață de draperie o pătură, un prosop, ce ai la îndemână.
PS: folosește jaluzelele.

| qieiqpalz explică (pentru Catrice):

Nu am jaluzele sunt eu prost dar nici chiar asa..si faza proasta e ca aia unde agat draperia e ff nesigura :/ mda nu am sanse

| Catrice a răspuns (pentru qieiqpalz):

Soluția nr 2: pune-ți o pătură în cap sau stai sub geam unde nu bate soarele laughing

| Lioana a răspuns:

1. Pune-ti geamuri heliomate.
2. Pune-ti draperii.
3. Pune jaluzele interioare sau exterioare.
4. Planteaza ceva in fata ferestrei care sa faca umbra.

| qieiqpalz explică (pentru Lioana):

Cand ma voi muta singur fi sigur ca imi voi pune geamuri fumurii.

| Lioana a răspuns (pentru qieiqpalz):

Pai ce sa faci? E nevoie de o investitie pentru rezolvarea problemei. Macar perdeaua schimb-o cu una care nu e transparenta daca nu-ti permiti altceva acum.

| qieiqpalz explică (pentru Lioana):

Ok.o sa vad cat costa una si imi cumpar