| S1mplu a întrebat:

Salut.
Mi-am luat un laptop si as vrea ca la camera web sa iau acel dispozitiv care ascunde camera.

Am vazut ca se numeste cover, slider, dar nu dau deloc de el pe magazine romanesti pe internet.

Au alt nume la noi?
Stiti de unde as putea cumpara asa ceva de pe net?

Ar fi usor sa dau pe ebay si nu stiu ce, dar pana vine de pe ebay in 3 luni, ma prinde si primavara ailalta. (experiente precedente)

Mersi.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa acoperi camera, poti pune o bucata simpla de banda izolatoare peste ea sau chiar cu o simpla coala de hartie agatata pe ecran, care s-o acopere.