| ʌɲɗɾєɱʌɾɣ a întrebat:

Ce ati mancat azi la pranz? Pentru cea mai tare masa, FUNDA! Astept cel putin 10 raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Ciorbica de perisoare, piure de cartofi si doua fripturele de pui :X!

19 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappyoff ieri nu am putut manca, pentru ca am facut o criza de fiere si a trebuiet sa stau numai cu pastilute si ceaiurisad mancasem de cu seara varza cu carnita, si ieri am bojit toata ziuacrying

| améliee a răspuns:

Ciorba radauteana - o minune!

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a răspuns:

Snitzel de pui cu piure de cartofi

| Karinakari99 a răspuns:

Făsui cu varză.Glumeam.Supă de legume. laughing

| 19marian60 a răspuns:

1Salata de cruditati cu fructe de mare!
2muschi de vitel cu ciuperci inabusite in unt si crema de usturoi
3Trei sfere (de 3 cm in diametru)de inghetata asortata

| FallingRain a răspuns:

Eu am mancat punga de pufuleti cu surprize a colegei mele, un sticks, o ciocolata si o gura mare de aer.

| anka89 a răspuns:

Am mancat cartofi in cefa de porc la cuptor cu cartofiwinking

| yellowalien a răspuns:

Un strugure urias si foarte parfumat. big grin De asta e toamna, sa ne indopam cu legume si fructe de sezon, nu?

| Just4Joker a răspuns:

Oua de cocos la tava.

| 19marian60 a răspuns (pentru Just4Joker):

Cu sos de rosii sau a¨lacubana?

| MeGustaaaaa a răspuns:

Homar in unt, salata de creveti, somon si somn, prajitura de afine cu mure, ceai de fructe de padure, si sandwisuri cu ton.

laughing

Am mancat o pizza...laughingu?

| 19marian60 a răspuns (pentru MeGustaaaaa):

Si cand ai cazut din pat te-ai trezit!

| Ciuuf a răspuns:

Felul 1! Un sandvis dar mare... Felul 2! A fost ziua unei prietene si am mancat o felie de tort crede-ma asa a fost!

| Updew a răspuns:

Star popcorn laughing

| maresal a răspuns:

Barabule prajitelaughing cel mai sincer raspuns!

| kookie93 a răspuns:

Fasole cu ciolan laughing)

| sexrelativ a răspuns:

Am mancat niste popcorn care mi a ramas de asearalaughing)

| xRaavishor a răspuns:

Rabdari prajitewinking crede-ma st foarte bunewinking
incearca si u