| anonim_4396 a întrebat:

Ce [,] ceai imi recomandati cu o aroma buna? Nu ma refer aici la ceaiul verde/negru, de menta, de tei, ci la un ceai cu o aroma mai speciala, sa spun asa. Si unde il pot gasi? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Ceva de iarna, cu portocale si scortisoara.happy Eu ti-as recomanda sa mergi intr-un plafar dupa ceaiuri, sunt foarte multe sortimente si cu siguranta gasesti si ceva sa-ti placa.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru RXN):

Gasesc sigur portocale&scortisoare la orice plafar? Nu de alta, dar la farmacie au numai negru si verde.

| RXN a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Eu imi cumpar ceaiuri de la plafar sau din Carturesti si am gasit suficiente feluri.Cel mai bine e sa ceri detalii.happy

10 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Îmi place mult ceaiul cu aromă de fructe de pădure.Ar trebui să găseşti la orice magazin unde sunt şi alte feluri de ceiauri.E imposibil să nu fie.
Sayonara!

| dana85 a răspuns:

Ceaiul cu aroma cea mai buna, este ceaiul de scortisoara, indicat in special pentru sezonul rece.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru dana85):

Unde il gasesc? Am cautat in magazine, insa fara succes.

| dana85 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

In magazine nu il gasesti, doar de import.

| RoxanaA_8239 a răspuns:

Ceaiul de menta are aroma cea mai placuta http://www.frunza-verde.ro/ceai-de-menta

| evilestevil a răspuns:

Green Apple.

| Iov a răspuns:

Ceai de miere. Il gasesti la bet cafe arena big grin

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Iov):

Bet cafe arena? thinking