| claudiaclau a întrebat:

Ce dulciuri mancati cel mai des?

16 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cand simt nevoia, un cubulet de ciocolata amaruie...si cand e sezonul cald, inghetata de cacao.(ciocolata amaruie, ni-a fost recomandata de medic avand glicemia scazuta, si sa cauta tableta cu adaos mare de cacao)
O zi frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre cele "de cumpărat", mănânc ciocolată şi turtă dulce.

De asemenea, săptămânal prepar câte o prăjitură/tort ( acasă ).

Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Esti/ ai fi un sot bunhee hee

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună!

Mersi pentru apreciere happy

Am FOST un soţ bun şi am ajuns să-mi cresc SINGUR copilul ( deoarece ea s-a gândit că NU ar fi nevoie să fie o mamă sau o soție bună ) - asta mi-a fost "recompensa"...
Eh, asta-i viaţa!

O zi frumoasă.

| LIN2010 a răspuns:

Ciocolata,inghetata,clatite,tort de crema de zahar ars cu frisca.

| luisanamy a răspuns:

Ciocolata :*

| andipd a răspuns:

Cornurile cu ciocolata, ciocolata amara, cozonac, negresa....in general dulciurile facute in casa happy

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Ciocolata.

| Anduta_1569 a răspuns:

Ciocolata,baton de cacao, baton de casa, salam de biscuiti, jeleuri, bomboane..imi plac toate dulciurile.big grin

| KamiixSweet18 a răspuns:

Nu prea mananc dulciuri adica mai mult chips`uri dar ma rog cel mai des ..Biscuiti cu ciocolata. Funda happy?

| Manyna a răspuns:

Cumparate:ciocolata umpluta cu fructe sau cu alune,prajitura casei,napolitane,cremsnit.
facute in casa:mousse de caise,gogosi,placinta,prajitura cu mere, clatite, cornuri, rulada, negresa.

| Sarcastique a răspuns:

Nu prea mănânc dulciuri, pentru că nu îmi place ciocolata, dar atunci când prind ocazia, mai cumpăr câte un pachet de jeleuri.

| accescrang a răspuns:

Jeleuri,napolitane

Răspuns utilizator avertizat
| Jmenna a răspuns:

Ciucalata:-P

| Paul2205 a răspuns:

Ciocolata:X:X