| Vernusio a întrebat:

Voi mancati des dulciuri? Ce dulce va place?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilnic mananc dar nu e vina mea, mama le cumpara si nu vreau sa irosesc banii. :3

Imi place mult tarta de ciocolata cu fructe de padure, padispanul cu visine, tortul cu crema de ciocolata, frisca si multe fructe, napolitana invelita in ciocolata de la milka, batonul ala de ciocolata milka cu oreo, vienezele, prajitura alba ca zapada, inghetata, iaurtul cu bucati de ciocolata.etc. etc...imi plac multe dulciuri.laughingbig grin

9 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De cativa ani nu prea mai mananc, dar si acum cand mi se face pofta topesc o ciocolata cu cocos sau alune in 5 minute, imi mai iau si niste napolitane invelite in ciocolata

| Mayhem666 a răspuns:

Nu mananc foarte des dulciuri, de obicei cand sunt acasa, adica de vineri pana duminica. Ce dulciuri imi plac? Pai in general ciocolata. Iar vara in fiecare zi inghetata, cel putin o inghetata pe zi, daca nu si mai multe laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu prea des, o data la câteva zile. De obicei când beau cafea mai mananc si un biscuite/ fursec. big grin in rest alte dulciuri nu prea consum.
Stai, de fapt Iubesc înghețata laughing dar si ciocolata e ok.

| deeeaqq a răspuns:

Ye.
Ciocolata, Kit Kat / Kinder Bueno, ăă... de fapt tot ce conține ciocolată îmi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zilnic! Din nefericire mananc zilnic dulciuri și din cauza asta am probleme cu candida. Dar dacă nu mănânc zilnic ceva dulce parca nu îmi pot începe ziua și sunt moleșita.

| aCek1ng a răspuns:

Eu unul da.
In general sunt imi place foarte mult Rollo & Crunch.

| mbncf a răspuns:

Nu mănânc prea des. Îmi plac chipsurile, pufuleții, înghețata, acadelele și ciocolata.

| Tpuist a răspuns:

Da, dar nu foarte des.
De toate.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Nu prea.Nu ma lasa mama.Dar chiar azi am mancat Viva, deci...Cred ca imi plac jeleurile original-Penny cu sucul Coca-Cola.