| anonim_4396 a întrebat:

Ce e bun la magazin ca pernitele Viva, cornul 7 days si asa mai departe? Yamy!

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Snickers

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Turta dulce cu glazură albă condimentată, turtă dulce de ciocolată cu umplutură cremă de fructe, etc.

| KodrutZ a răspuns:

@impresar13: Mori, spammer nenorocit!
@LovelyGirl4u: La magazin nu stiu, dar poti incerca de la un laborator cianura, acid sulfuric, chestii de-astea - sint la fel de bune si sanatoase. Yamy!

| PŞtefaniaP a răspuns:

Ciocolata cu Rom,Pufuleti,Chipsuri Lays,Perinite Ola, Chipsuri Viva, Jeleuri, Bomboane, Acadele. etc.