| vl97cib a întrebat:

Ce este obscen sau ilegal la intrebarea "cum faceti drobul?"?

8 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Ha, ha, ha...chiar simpatica intrebarea, dar si de neinteles...cred ca este o greseala!

| Elena1234456 a răspuns:

Nimic happy - acum depinde cine te-a raportat din greseala laughing.

| lost.in.rain a răspuns:

Nimic obscen, nimic ilegal. De ce?

| AndutzaAndu a răspuns:

Nimic .

| .LoLo. a răspuns:

Nu este nimic obscen si nici ilegal laughing. este o intrebare despre drob.mancare.laughing

| vl97cib explică:

Nici mie nu mi se pare nimic obscen, dar acesta a fost motivul pentru care mi s-a refuzat intrebarea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic
de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul! Atata pornografie si obscenitate, nu am mai vazut pe site-ul asta. Glumesc, bineinteles. Poate ca unii fac drobul, in timp ce si-o trag in grup, iar vazand intrebarea ta, ti-au anulat intrebarea din instinct. laughing