| 18Marius a întrebat:

Ce fel de mancare va place happy?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Orice care nu contine organe de animale... (gen: ficat, pipote, inimi etc.)Acestea imi fac scarba. Nu mananc gelatina...niciodata.
Nu mananc carne de iepure si miel...NEVER,nu ca ar avea un gust rau ci pur si simplu mi-e scarba sa ma gandesc la faptul ca un astfel de animal firav ar fi murit pentru poftele noastre...
Restul imi place...insa prefer peste cu lamaie, pizza, spaghete, carne la gratar etc.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cotlet de porc la gratar.Stropit cu vin.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cea facuta de mine.Chiar si o banala salata.

| OldSoul a răspuns:

Fast food laughing

| 愛日本 a răspuns:

Pestele cu lamaie si mancarurile grase si nesanatoase (cartofi prajiti cu ketcup, cascaval, branza etc gratare fast food)
Dintre ciorbe : cea de burta
Ador porumbul fiert, lamaia, rodia
Ador pizza

| syd2 a răspuns:

Mancarea mancacioasa.

| LaughingKarima a răspuns:

Daca e comestibil, merge. Dar serios, in general, orice mancare fara carne si mancarea facuta de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofii prăjiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hamburgherii...Omg.
De 2 ani nu am mai mancat dar si pizza si hamburgherii woai mor aici, haha. Sunt toata coapta dupa ei. Si alimentele din care un hamburger este compus sunt zemoase si bune. Atat de umflati cu salata si rosii inautru, carnea aceea rumenita yummy:)

https://www.youtube.com/watch?v=4WTA_8waxTo

Nu mi-se trage de la reclama. just a little show for ya':P

| Cσcσ a răspuns:

Spaghetele!

| WarriorCat a răspuns:

Orez. happy

| eXtremeAdy a răspuns:

O ceafa de porc scaldata intr-o baie de mujdei de usturoi, ar fi numai buna

| Marghy a răspuns:

Ador oricand o portie de piure de cartofi cu piept de pui facut acasa, prefereabil cu o salata asortata pe langa. Mmmmmm. happy