| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel mancare va place cel mai mult?

16 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Piept de pui la gratar si cartofi la cuptor cu rozmarin.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Piept de pui la gratar cu garnitura de legume.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pizza si orice are cartofi in ea.

| emy a răspuns:

Multe:snitele, cartofi prajiti, pizza, chiftele, mititei, prajituri de casa(in special), tort(de ciocolata, caramel)si multe altele.

| M4RK a răspuns:

Cartofi cu piept de pui, ciorbe, pizza,
DESERT:
-Budinca
-Tort
-Prajituri

| mihaa a răspuns:

Sarmalelebig grin doar ca varza acra

| mary_4765 a răspuns:

Hmmm.........pe scurt
mincarea româneasca si moldoveneasca
tongue

| Aurelia a răspuns:

Mai multe sortimente de pizza, salata boeufthinking Si dulciuri inghetata, snacksurile, ciocolata...cam ca toti copiiithinking

| Victoria a răspuns:

Pizza, prajituri, ciocolata, dulciuri in special big grin

| Gregory a răspuns:

Salut! Toate mancarurile facute de mama celui mai bun prieten al meu, in special: salatele, sarmalele, snitelele, tocanitele, ciorba de vita, supa cu galuste, ardeii umpluti, drobul, mancarea de mazare, mancarea de urzici, musacaua de cartofi, omleta (facuta de cel mai bun tovaras al meu - the best!), pestele la cuptor, spanacul cu ochi de ou, zacusa (numai cea facuta de profa mea de geografie din liceu), etc. Pofta buna happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ciupercile umplute love struck.
Sunt dependenta blushing!
Salata boeuf love struck.
Dulciuri :
Prajitura alba ca zapada love struck.
Deci o ador e prea buna love struck.
Negresele dar nu am m'ai mancat de la 10 ani ca nu se mai gasesc crying.
Ciocolata de casa love struck o adorrr!

| ayddyshhmee a răspuns:

Tot ce ingrasa! laughing Pizza, prajituri de patiserie, si lista continua.
Dar mai imi plac si portocalele. Tie?

| roxana_9288 a răspuns:

Spaghete, pizza, lasagna si. ceocolata, viata mea:Xlaughing
am innbunit pe toti cu ceocolata meabig grinbig grin

| a4andrei a răspuns:

Categoric pizza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie pizza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pizza si mancarurile ca la mama acasa big grin cu toate ca... sunt varza in bucatarie... ce varza?! sunt brocoli.