| Daria a întrebat:

Ce mancare va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| TestoasaRoz a răspuns:

Eu mor dupa peste big grin Il adooor. Dar imi place si pizza (mai ales cea cu ton) si... la desert laughing prefer clatitele tongue (fara peste laughing )

19 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Salata bouef love struck
Cartofi prajiti
Pizza

| OanaG a răspuns:

Piure cu snitel din piept pui love struck, Paste cu ton :X

Si ca desert... thinking

O gogoasa cu ciocolata.

| 80Cris a răspuns:

Sunt multe...salata de vinete, sunca de la mama de-acasa, snitelele fara zgarciuri, gratarele fara grasime, pizza facuta de mine, mamaliga cu smantana si branza, conopida pane si lista poate continua. Fructele si salatele nu le refuz niciodata. Ma lupt in schimb din rasputeri cu dulciurile si cu cola!

| Aiicha a răspuns:

Grea alegere...imi place pestele la cuptor, frigarui de pui, pui inabusit, pizza.

| Laura a răspuns:

Piureul, snitzelele, tocanita, pestele, salata de rosii day dreaming

| Dannyjj a răspuns:

Pizza, cartofii prajiti, mici, pui la rotisor

| anna7_4794 a răspuns:

Pizza Calzone. Salata cu telemea si rosii. Conopida si broccoli fiert. Orez cu branzeturi. Clatite cu miere si nuci. Tiramisu. Toate fructele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizza si spaghetelelove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata de vinete fara maioneza. Tu?

| Kitty a răspuns:

Salatele si sarmalutelebig grin.

| Gigiku a răspuns:

Mici si bere.

| pauladrian a răspuns:

Valdostana.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Pai eu sunt vegetariana, deci clar nu e vorba de carne.
imi place pastele cel mai mult.

| Georgiana95 a răspuns:

Pizza si spaghete bologneze:X

| ramona0506 a răspuns:

Pizza, cartofii prajiti bine, spaghetti:X dar tie?

| VideoGame a răspuns:

Pizza, pui la cuptor, ca desert(fructe)cum ar fi mere bananalaughing in sensu bunlaughing si mai imi plac capsunile ciresele astea le ador:X

| Dayana95 a răspuns:

Mmm...de toatelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| tdr a răspuns:

Pizza, mamaliga cu branza si smantana. big grin