| cucalic a întrebat:

Ce fel de prajituri va plac? cum le preparati?

Răspuns Câştigător
| ZambescSiGata a răspuns:

Mai toate felurile de prajituri, logik preparate de mama, ca daca le fac eu, iese un dezastru!happyTie ce prajituri iti plac?

11 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Toate, dar de obicei eu le consum nu le preparhee hee

| Alina_9354 a răspuns:

Tiramisu prajitura care se poate face si acasa si poate fi si cumparata:X Preferata mea, nu am gasit alta care sa o inlocuiascabig grin

| Spintecatorul a răspuns:

Cumparate de la magazin laughing

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Toate felurile de prajituri facute de mama happy

| 100%Diana a răspuns:

Pai checul si projitura cu nuca, crema de nes si glazura delicioasa, ii ies mamei ca la cofetarie, poate si mai bune.

| mm_2126 a răspuns:

Mie imi plac amandinele si buturugile (astea nu le prepar eu, le cumpar), dar preparate in place prajitura chinezeasca... e cu ciocolata e f buna...cauta reteta pe net :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandinele. Nu le prepar, le iau gata preparate de la cofetariebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negresele.Sunt bune. Daca stii cum sa faci blatul de tort poti sa faci si negresele. Ti-as da eu reteta pentru. blat dar nu-l stiu.Mama il stie.Bine...Dupa ce ai facut blatul le tai patratele.Depinde cat de marunte sau mari le vrei.Pe urma iei ciocolata pentru. prajituri si o topesti. Pe urma patratelele la dai prin ciocolata si la urma daca vrei pui nuca de cocos pe deasupra. Pofta mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place aluatul de tort

| meNa_9645 a răspuns:

Dulcineea:X dar nu o prepar eu. o cumparhappy

| andxxxx a răspuns:

Musuroi de Cartita mi se pare o prajitura super buna ...are un gust super happy