| Miruna10 a întrebat:

Ce mancare ingrasa?
funda!

Răspuns Câştigător
| symonyk007 a răspuns:

Mincarea de fast food, produsele de patiserie si dulciurile

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Cartofi prajiti +carne de porc+paine alba, dulciurile rafinate, sucurile acidulate, mancarurile cu sos, produsele de patiserie.

| 0rlando a răspuns:

Mâncarea în exces îngrașă.

| sonyaminia a răspuns:

Pai toate alimentele ingrasa dar fiecare intr-o anumita cantitate depinde de cate kalorii are.

| Anda1708 a răspuns:

De obicei ca sa nu te ingrasi ar trebui sa te feresti de alimentele albe:zahar,paine, sare, lactate in exes etc.De asemene ar trebui sa eviti prajelile si carnea grasa. happy

| skif2skif a răspuns:

Toate alimenetele ingrasa important e sa le consumi dupa ora 21.

| Gingasa_Fiinta_1990 a răspuns:

Carne d porc dulciuri sucuri. mai tot ce inseamna. zaharlaughing