| mardeamor a întrebat:

Ciorbele ingrasa? ce mancare nu ingrasa?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ciorbele nu ingrasa, atata timp cat nu pui smantana in ele. Sunt chiar indicate in curele de slabire pentru ca aduc aport de vitamine. Daca vrei sa slabesti, eviti dulciurile, painea, pastele fainoase in exces, sucurile de orice fel.

| want2bMajestic a răspuns:

Cirba de fase cu colan de porc si o salata mare de ceapalaughing

| dailydaisy07 a răspuns:

Orice care nu are grasime!

| anonim_2270 a răspuns:

Ciorbele nu ingrasa daca nu pui niciun fel de carne poate decat aia d vita nu ingrasa! :* carnea de vita si de curcan nu ingrasa poti manka cat vrei. :*:*!

succes :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paine mai ingras foarte mult