| LauraaLauraa a întrebat:

Ce mancare ingrasa mult?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartofii prajiti, fripturile, sosurile, chips-urile, mancarurile de la KFC/MC, dulciurile, bauturile acidulate.

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Categoric cartofii prajiti, si mancarea de tip fast-food.Mai sunt periculoase si dulciurile consumate in exces (mai ales produsele de patiserie). Daca vrei sa slabesti trebuie sa faci mult sport, sa te hidratezi suficient si sa mananci cu masura(nu trebuie sa te infometezi sau sa renunti la unele alimente). Sper ca te-am ajutat!

| LauraaLauraa explică (pentru Diabolik94):

Nu, nu vreau sa slabesc. Vreau sa ma ingras mai repede big grin

| Diabolik94 a răspuns (pentru LauraaLauraa):

Dragut! Nu ma asteptam la asta.Atunci te rog sa lenevesti.;-)

| Mihaela2710 a răspuns:

Pâinea și carnea de porc, din propria experiență. big grin

| Angel16ms a răspuns:

Buna! Si eu vreau sa ma ingras! Mancarea care ingrasa mult si repede este mancarea de la fast-food, inclusiv Mc Donald's, si mancarea care contine foarte multi carbohidrati ca cipsurile si ciocolata! Incearca sa mananci macar de 3x de la fast-food pe saptamana si uita-te la cate calorii au produsele pe care le mananci...eu incerc sa mananc cat mai mult adica intotdeauna sa rontai cate ceva ( de exp biscuiti ) si in principiu merge!

| antonia20020304 a răspuns:

Ciocolata cel mai mult.