Întrebare recomandată | LifeEndsWithADream a întrebat:

Ce mancare mai sanatoasa as putea sa imi iau cu mine la scoala in afara de sandwich-uri sau cornuri? M-am saturat sa manc acelasi lucru in fiecare zi

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Fructe proaspete,salata cu ce legume iti plac tie,iaurt,jeleu din fructe facut in casa,prajituri/placinte/creme facute in casa,ou fiert,nuga,alune/migdale/nuci, biscuiti dietetici sau Belvita, batoane de cereale simple sau cu fructe, eventual in ciocolata, cereale integrale.

34 răspunsuri:
| Diana1298 a răspuns:

Pai. ai putea sa iti iei cu tine o salata la caserola ..sau cate un iaurt dimineata cand mergi spre scoala big grin

| Chis a răspuns:

Fructe!

| mirelicik98 a răspuns:

Fructe