| CoLouRsColoUrs a întrebat:

Heylove struck Ce as putea sa imi iau de mancare la scoala in afara de: sandwich-uri ( ma saturat de ele laughing ), fructe, ( fara chipsuri, saratele, sticksuri sau mai stiu eu ce porcarii :d ) intr'un cuvant, orice numai sa nu ingrasebig grin. ( daca se poate)

Va rog cat mai multe idei FUNDITA + vot

2 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Lapte fara iaurturi colorate cereale adica ce este natural nu pune gura pe chimicale

| AndreeaIsNoQueen a răspuns:

Poti lua iaurt de baut,iaurt,un baton de cereale integrale,Biscuiti belvita start,limonada,ceai,suc de fructe, lapte, lapte degresat etc...