| PuffyPufosul a întrebat:

Ati incercat cerealele fitness? Chiar slabesc?

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Nu am incercat in scopul de a slabi, pur si simplu am vrut sa vad cum sunt thinking dar nu au dat nici un fel de rezultat laughing poti slabi doar prin sport si dieta.Sanatate!

| Catheryne a răspuns:

Eu am slabit cu cereale fitness daca mancam cateva zile doar cereale cu lapte(mai recomandat ar fi cu iaurt pentru slabit) si fructe. Dar cu ajutorul cerealelor fitness am reusit sa ma mentin mancand normal dupa o cura de slabire foarte drastica. De cand m-am lasat de ele m-am ingrasat putin. Asa ca eu ti le recomand cu toata caldura. Bafta! happy